Правила

Угода про надання послуг,

Правила користування сайтами "DVI ZIRKY” .

Ласкаво просимо на сайти  "DVI ZIRKY” «ДВІ ЗІРКИ», інтернет-ресурси, які допомагають Вам підтримувати зв'язок з Вашими старими і новими друзями, знайомитися, спілкуватися, ставати партнерами по бізнесу, оздоровлення з апіпродукціею «Тенторіум», Сайти http://12dz.com  , http://tentoriumdz.at.ua    (далі – Сайти), які обслуговуються Головним Адміністратором по Сайтах  http://12dz.com  , http://tentoriumdz.at.ua   - (далі — «Головний Адміністратор»),між Адміністратором і фізичною особою (далі — «Користувач»).

Ця Угода є публічною офертою Сайтів http://12dz.com  , http://tentoriumdz.at.ua .

 

Реєстрація Користувача на Сайті http://12dz.com підтверджує приєднання його до цієї Угоди.

Користувач, приймаючи дану Угоду:

Підтверджує, що ознайомився з умовами цієї Угоди.

Гарантує, що його вік не менше 18 років.

Несе особисту відповідальність за зміст інформації та матеріалів, опублікованих ним на Сайті, за збереження і конфіденційність даних, необхідних для його авторизації на Сайті.

Усвідомлює, що Сайт може містити матеріали, орієнтовані тільки на повнолітніх користувачів.

Зобов'язується використовувати Сайт відповідно до діючих та прийнятими в даній області законами України.

На сайті забороняється вводити телефону невідповідні, а також вводити в поля ту інформацію. яка не відповідає відповідному тегу поля.

Зобов'язується не публікувати у відкритому доступі адреси електронної пошти, поштові адреси, номери телефонів, посилання і інші контакти.

Зобов'язується не публікувати образи, наклепи, нецензурні вирази, порнографічні або інші аморальні матеріали; матеріали, що демонструють або пропагують жорстокість, терор або насильство; матеріали, що ображають людську гідність; а також інші матеріали, що не відповідають закону України.

Зобов'язується не вводити в оману інших користувачів, а також не переслідувати їх і не докучати їм; не вступати в контакт з іншими Користувачами в разі вчинення ними дій, що явно свідчать про небажання контакту з Користувачем; не займатися звідництвом.

Зобов'язується не використовувати без узгодження з Головним Адміністратором Сайт для залучення уваги інших користувачів до товарів, робіт або послуг, вироблених, реалізованим, виконуються або надаються Користувачем або іншими особами, не використовувати Сайт для поширення рекламних матеріалів або матеріалів незаконної пропаганди.

Безоплатно передає Головному Адміністратору невиключне право (проста невиключна ліцензія) відтворювати , поширювати , перекладати і переробляти , а також повідомляти матеріали , додані Користувачем на Сайт або передані їм Головному Адміністратору іншим способом , по кабелю , проводам або за допомогою інших аналогічних засобів , таким чином , при якому будь-яка особа може мати доступ до нього в інтерактивному режимі з будь-якого місця і в будь-який час за своїм вибором (право на доведення до загального відома ) , а також дає свою згоду на оприлюднення та подальше використання свого зображення в разі , якщо вона міститься в матеріалах , доданих Користувачем на Сайт або переданих їм Головному Адміністратору іншим способом.

Усвідомлює, що матеріали, розміщені ним на Сайті, можуть бути доступні іншим користувачам мережі Інтернет, за дії яких Головний Адміністратор не несе відповідальності.

Головний Адміністратор залишає за собою право:

Модифікувати Сайти на свій розсуд.

Надавати платні і безкоштовні послуги Користувачам (далі - «Послуги»).

Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку. Про внесення змін до Угоди Головний Адміністратор інформує Користувачів шляхом розміщення нової редакції Угоди на Сайті. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті.

Змінювати вартість і види Послуг, терміни їх дії; Повернення коштів, внесених в рахунок оплати Послуг, не передбачений. Переказ коштів від одного Користувача іншому не передбачений.

Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам даної Угоди, завдають шкоди Головному Адміністратору або третім особам.

Відмовляти в наданні Послуг Користувачам у разі порушення останніми умов цієї Угоди, а також особам, які сплачують Послуги для таких користувачів. При цьому сума, сплачена за Послуги, не повертається.

Використовувати інформацію про Користувача, а також матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, в цілях розробки рекламних матеріалів, розміщення матеріалів на сайтах партнерів Головного Адміністратора і в інших цілях.

Передавати права, отримані від Користувача за цією Угодою, третім особам з метою виконання цієї Угоди без додаткової згоди Користувача.

Головний Адміністратор не несе відповідальності:

За зміст, достовірність і точність матеріалів, опублікованих Користувачами.

За заподіяння шкоди, збитку, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли при користуванні Сайтом, в тому числі з використанням мобільних засобів зв'язку та інших засобів телекомунікацій.

За порушення Користувачем авторських та інших прав третіх осіб шляхом опублікування матеріалів, невідповідних чинному законодавству (у тому числі авторському), доданих Користувачем на Сайт або переданих їм Головному Адміністратору іншим способом.

Користувач, що знаходиться на території України, приймаючи цю Угоду, також висловлює свою згоду з умовами Угоди про надання послуг, Правилами користування сайтами "DVI ZIRKY” ( ДВІ ЗІРКИ ).